Про проект

 ОПИС ПРОЕКТУ «ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА»

Українсько-польський проект з розвитку підприємницької компетентності та підприємливості в учнів загальноосвітніх та середніх сцеціальних закладів освіти України. Засобом для цього є створення шкільних клубів підприємництва.

    "Ініціативність" та "підприємливість" входять до сладу 7 ключових компетентностей загальноєвропейських рекомендацій щодо ціложиттєвї освіти. Ініціативність та підприємливість означає здатність людини втілювати ідеї у життя. Вони охоплюють творчість, інноваційність, здатність йти на ризик, а також вміння планувати заходи та здійснювати їх для досягнення поставлених цілей. Вони становлять підтримку для індивідуальних осіб не тільки в їхньому щоденному приватному та суспільному житті, а також на роботі, допомагаючи їм усвідомлювати контекст їхньої праці і здатність використовувати шанси; вони є підставою для більш конкретних знань, вмінь та навичок, потрібних тим, хто займається або бере участь у громадській чи торговій діяльності. 
    Загальна мета: підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької освіти в школі.
Конкретні цілі: 
·  Розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі;  
·  Обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.
Немає коментарів:

Дописати коментар