вівторок, 30 вересня 2014 р.

Екскурсійний день

    У цей літній день учні ліцею здійснили екскурсію до земель, де ставала Тарасова стопа. Спочатку ми завітали до Моринців. Побачивши фасад Тарасової світлиці, ми спустилися по стежинці до ставка та криниці, яка розташована у затишку між зелених яблунь. Другим етапом нашої подорожі було село Шампань. Там у нас пройшла насичена фотосесія біля цікавої експозиції військової техніки. Наші учні спостерігали за пострілами з автоматичної зброї. Наступним пунктом призначення було село  Шевченкове. Саме там ліцеїсти відвідали музей, присвячений Великого українця  Тараса Григоровича Шевченка. Також, ми провідали могилу матері Кобзаря. Останнім пунктом подорожі було селище Вільшана. Нещодавно там встановили пам’ятник Тарасу Шевченку в повний ріст з палітрою в руках. 

  Велику цікавість у нас викликала екскурсія на підприємство по вироб-ництву кукурудзяних паличок «Бумкорн». Там нам провели чудову екскурсію та пригостили своїми виробами.
  Завдяки екскурсіям учні поповнили свою скарбничку мудрості новими фактами про життя та існування Великого пророка Шевченка.
Ця маленька подорож залишила у нас багато вражень, які відобразилися на фотографіях. Сподіваємося, що це була не остання наша дружня подорож.

Немає коментарів:

Дописати коментар